Brusy. Krwiobus stanie przy OSP 16 czerwca
W poniedziałek 16 czerwca w Brusach odbędzie się mobilna zbiórka krwi. Krwiobus będzie dostępny przy Ochotniczej Straży Pożarnej.

Mieszkańcy Brus i okolic będą mogli oddać krew podczas kolejnej terenowej akcji krwiodawstwa. Krwiobus pojawi się przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Brusach 16 czerwca.
Pobór krwi zaplanowano w godzinach od 9.00 do 13.00. Z akcji mogą skorzystać zarówno osoby, które regularnie oddają krew, jak i ci, którzy chcą zrobić to po raz pierwszy.
To okazja, by wesprzeć leczenie pacjentów potrzebujących krwi i jej składników. Osoby zainteresowane udziałem powinny zgłosić się w wyznaczonym czasie do mobilnego punktu przy OSP w Brusach.
Źródło materiału
Gmina Brusy















