Chwarzno. 46-letni motocyklista uderzył w drzewo, trafił do szpitala
W środę rano, 24 czerwca, w Chwarznie w gminie Stara Kiszewa doszło do wypadku z udziałem motocykla Piaggio. 46-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego został przewieziony do szpitala w Kościerzynie.

Do wypadku doszło 24 czerwca około godziny 7.15 w miejscowości Chwarzno w gminie Stara Kiszewa. Zgłoszenie w tej sprawie trafiło do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.
Według wstępnych informacji policji, 46-letni kierujący motocyklem Piaggio zjechał z drogi na pobocze, po czym uderzył w drzewo rosnące przy jezdni. Mężczyzna, mieszkaniec powiatu starogardzkiego, odniósł obrażenia i został zabrany do szpitala w Kościerzynie.
Policjanci sprawdzili trzeźwość motocyklisty. Wynik badania był negatywny, kierujący był trzeźwy.
Na miejscu funkcjonariusze zabezpieczyli teren zdarzenia, wykonali dokumentację i rozmawiali ze świadkami. Trwa postępowanie, które ma wyjaśnić dokładny przebieg oraz przyczyny wypadku w Chwarznie.
Źródło materiału
Policja Kościerzyna












