Bezpieczeństwo

Dobrzewino. Renault dachowało przy ul. Wejherowskiej, jedna osoba trafiła do szpitala

W Dobrzewinie doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Renault wypadło z jezdni i przewróciło się na dach. Kierowca został ukarany mandatem w wysokości 2000 zł.

Paweł LabudaPaweł LabudaRedaktor regionalny: Kaszuby
Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie
Udostępnij
Dobrzewino. Renault dachowało przy ul. Wejherowskiej, jedna osoba trafiła do szpitala
fot. OSP Bojano

Do wypadku doszło w poniedziałek 22 czerwca rano w Dobrzewinie, na ul. Wejherowskiej. Renault Clio jechało w stronę Karczemek, gdy na łuku drogi kierowca stracił kontrolę nad autem. Samochód zjechał do przydrożnego rowu i dachował.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Po badaniu wykonanym przez Zespół Ratownictwa Medycznego została przewieziona do szpitala. Na miejscu pracowały także OSP Bojano, JRG Rumia oraz policja.

Według ustaleń policjantów za kierownicą siedział mężczyzna w wieku 54 lat. Funkcjonariusze wskazali, że przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków na drodze.

Kierowca otrzymał mandat w wysokości 2000 zł oraz 10 punktów karnych. Policjanci zatrzymali też dowód rejestracyjny rozbitego Renault ze względu na stan pojazdu po wypadku.

Źródło materiału

Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie

Otwórz źródło

Więcej z: Bezpieczeństwo

Zobacz wszystkie →

Bądź na bieżąco z całym Pomorzem

Najważniejsze wiadomości z regionu prosto na Twoją skrzynkę. Codziennie rano, za darmo.

Więcej z regionu: Kaszuby

Cały region →
To już koniec artykułu