Reda. Policjanci z Olsztyna wygrali turniej piłkarski służb mundurowych
Na obiektach MOSiR w Redzie zakończył się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych. W rywalizacji 30 drużyn najlepsi okazali się funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

30 drużyn służb mundurowych wystąpiło w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Służb Mundurowych w Redzie. Rozgrywki odbywały się przez dwa dni na obiektach MOSiR w Redzie, a do rywalizacji przystąpili przedstawiciele Policji, wojska i innych formacji.
Najlepszy wynik osiągnęła Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie. Drugie miejsce zajęła Służba Ochrony Państwa, a trzecie przypadło drużynie 49. Bazy Lotniczej w Pruszczu Gdańskim. Czwarta była Formoza.
Przyznano także nagrody indywidualne. Królem strzelców został Dawid Karczewski z 49. Bazy Lotniczej w Pruszczu Gdańskim. Za najlepszego bramkarza uznano Tomasza Urbana z KWP Olsztyn. Tytuł najlepszego zawodnika turnieju trafił do Przemysława Kostucha z Formozy, a Puchar Fair Play otrzymała Komenda Miejska Policji w Świnoujściu.
W zakończeniu turnieju uczestniczyli między innymi zastępca komendanta wojewódzkiego Policji w Gdańsku mł. insp. Tomasz Juński oraz komendant powiatowy Policji w Wejherowie mł. insp. Mariusz Mejer. Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku.
Źródło materiału
Policja Wejherowo















