Sport i Rekreacja

Reda. Policjanci z Olsztyna wygrali turniej piłkarski służb mundurowych

Na obiektach MOSiR w Redzie zakończył się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych. W rywalizacji 30 drużyn najlepsi okazali się funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

Paweł LabudaPaweł LabudaRedaktor regionalny: Kaszuby
Źródło: Policja Wejherowo
Udostępnij
Reda. Policjanci z Olsztyna wygrali turniej piłkarski służb mundurowych
fot. Policja Wejherowo

30 drużyn służb mundurowych wystąpiło w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Służb Mundurowych w Redzie. Rozgrywki odbywały się przez dwa dni na obiektach MOSiR w Redzie, a do rywalizacji przystąpili przedstawiciele Policji, wojska i innych formacji.

Najlepszy wynik osiągnęła Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie. Drugie miejsce zajęła Służba Ochrony Państwa, a trzecie przypadło drużynie 49. Bazy Lotniczej w Pruszczu Gdańskim. Czwarta była Formoza.

Przyznano także nagrody indywidualne. Królem strzelców został Dawid Karczewski z 49. Bazy Lotniczej w Pruszczu Gdańskim. Za najlepszego bramkarza uznano Tomasza Urbana z KWP Olsztyn. Tytuł najlepszego zawodnika turnieju trafił do Przemysława Kostucha z Formozy, a Puchar Fair Play otrzymała Komenda Miejska Policji w Świnoujściu.

W zakończeniu turnieju uczestniczyli między innymi zastępca komendanta wojewódzkiego Policji w Gdańsku mł. insp. Tomasz Juński oraz komendant powiatowy Policji w Wejherowie mł. insp. Mariusz Mejer. Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku.

Źródło materiału

Policja Wejherowo

Otwórz źródło

Więcej z: Sport i Rekreacja

Zobacz wszystkie →

Bądź na bieżąco z całym Pomorzem

Najważniejsze wiadomości z regionu prosto na Twoją skrzynkę. Codziennie rano, za darmo.

Więcej z regionu: Kaszuby

Cały region →
To już koniec artykułu