Samorząd

Prabuty. Nowe taryfy za wodę i ścieki od 1 lipca

Od 1 lipca w gminie Prabuty zacznie obowiązywać nowa taryfa za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków. Stawki zatwierdziły Wody Polskie.

Brygida FelskaBrygida FelskaRedaktor regionalny: Powiśle i Żuławy
Źródło: Przedsiębiorstwo Wodociągów, Kanalizacji i Ciepłownictwa „PEWIK” Sp. z o.o. w Prabutach
Udostępnij
Prabuty. Nowe taryfy za wodę i ścieki od 1 lipca
fot. Przedsiębiorstwo Wodociągów, Kanalizacji i Ciepłownictwa „PEWIK” Sp. z o.o. w Prabutach

Mieszkańcy gminy Prabuty muszą liczyć się ze zmianą taryfy za dostarczanie wody oraz odbiór i oczyszczanie ścieków. Nowe opłaty będą obowiązywać od 1 lipca.

Jak poinformowało Przedsiębiorstwo Wodociągów, Kanalizacji i Ciepłownictwa „PEWIK” Sp. z o.o. w Prabutach, taryfę zatwierdził dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gdańsku Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie.

Nowa taryfa została przyjęta na 3 lata. Obejmuje ceny i stawki opłat za usługi świadczone przez PEWIK na terenie gminy Prabuty.

Szczegółowe informacje o taryfie opublikowano w Biuletynie Informacji Publicznej PEWIK.

Źródło materiału

Przedsiębiorstwo Wodociągów, Kanalizacji i Ciepłownictwa „PEWIK” Sp. z o.o. w Prabutach

Otwórz źródło

Więcej z: Samorząd

Zobacz wszystkie →

Bądź na bieżąco z całym Pomorzem

Najważniejsze wiadomości z regionu prosto na Twoją skrzynkę. Codziennie rano, za darmo.

Więcej z regionu: Powiśle i Żuławy

Cały region →
To już koniec artykułu