Żukowo. Będzie rozbudowa drogi w stronę Otomina i Przyjaźni
Gmina Żukowo podpisała umowę na kolejny etap rozbudowy drogi gminnej nr 157036G Żukowo-Przyjaźń, ul. 3 Maja oraz łącznika z drogą krajową nr 20.

Droga gminna Żukowo-Przyjaźń oraz ul. 3 Maja w Żukowie mają zostać rozbudowane. Umowę na realizację zadania podpisała burmistrz Mariola Zmudzińska.
Chodzi o inwestycję pod nazwą „Rozbudowa drogi gminnej nr 157036G Żukowo-Przyjaźń oraz ul. 3 Maja w Żukowie wraz z łącznikiem z drogą krajową nr 20, etap II”.
Według gminy przedsięwzięcie ma poprawić komfort i bezpieczeństwo mieszkańców Żukowa, Otomina oraz pobliskich miejscowości. To ważny odcinek lokalnego układu drogowego, powiązany także z dojazdem do drogi krajowej nr 20.
W przekazanym komunikacie nie podano kosztu inwestycji, wykonawcy ani planowanego terminu zakończenia prac.
Źródło materiału
Urząd Gminy Żukowo













